Domki wypoczynkowe nad jeziorem Niegocin

Całe Mazury pełne są jezior, jednak to Giżycko nazywane jest żeglarską stolicą Mazur,  w Giżycku znajduje się przystań statków Żeglugi Mazurskiej, skąd statki wypływają do pobliskich miejscowości. Mnogość jezior – aż sześć w mieście i do tego jedenaście w najbliższej okolicy. Żeglarstwo uprawiać tu mogą równiez turyści, gdyż w mieście nie brakuje profesjonalnych instruktorów świadczących usługi na wysokim poziomie.

Wypoczynek na Mazurach, Giżycko noclegi w domkuach letniskowym, pokojach, pensjonatach, kwaterach  to najlepszy sposób na ucieczkę od miejskiego zgiełku i pracy.Giżycko noclegi blisko jeziora to idealne miejsce na wypoczynek dla grupy znajomych, czy rodziny, rejsu po jeziorach mazurskich z doświadczonym instruktorem żeglarstwa.

Mazury cud natury . Spędź wakacje nad Tajtami, spaceruj nad Niegocinem i ciesz się urokiem Giżycka. Noclegi  z pięknym widokiem na jezioro Niegocin oraz Kanał Łuczański. Znajduje sie tu  znajduje się jedyny w Europie działający, zabytkowy most obrotowy co nie wątpliwie stanowi dużą atrakcję miasta.

 Giżycko noclegi znaleźć można w hotelach, domkach  i pensjonatach, ale również w kwaterach prywatnych czy nawet na polach namiotowych. Giżycko jest miejscem pełnym atrakcji dla wszystkich turystów . Oprócz rejsów statkiem warto wybrać się na zwiedzanie Twierdzy Boyen, która jest jedną z najlepiej zachowanych fortyfikacji. Innym zabytkowym miejscem jest Zamek Krzyżacki, gdzie można poznać historię z czasów polsko-krzyżackich.
Giżycko noclegi nad jeziorem zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży  oraz pasażu portowego. W pobliżu kładka z punktem widokowym, liczne restauracje, port, puby, bowling, bilard, kawiarnie i wiele innych. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się wieża ciśnień z punktem widokowym oraz kawiarnią. Wartą zobaczenia jest również twierdza boyen oraz most obrotowy, który jest jednym z niewielu czynnych tego typu mostów w Europie.
Noclegi z widokiem na jezioro NIEGOCIN, zlokalizowanego blisko od plaży oraz pasażu portowego, który zarówno dniem jak i nocną jest atrakcją miasta.

Noclegi Giżycko 
11-500 Giżycko

Noclegi domki, położony jest nad jeziorem Kisajno bardzo blisko Giżycka.

Parter:
  • salon wypoczynkowy z kominkiem
  • aneks kuchenny w pełni wyposażony
  • łazienka z kabiną prysznicową,umywalką i wc
  • taras ze stołem i krzesłami
Giżycko tanie noclegi oferuje noclegi za niewielkie pieniądze W Gizycku – plaża miejska nad jeziorem Niegocin z kąpieliskiem i mnóstwem atrakcji m.in. wesołe miasteczko, skoki na gumie, koncerty, regaty żeglarskie, obok plaży – port Żeglugi Mazurskiej,  liczne kawiarnie, restauracje. Amfiteatr w Twierdzy Boyen Most obrotowy uiny Zamku Krzyżackiego, Koncerty organowe w pobliskim kościele ewangelickim; Las Miejski ze ścieżką edukacyjną. W promieniu kilkunastu kilometrów m.in. Zerwane mosty w Grądach Kruklaneckich, Sanktuarium w Świętej Lipce, Fortyfikacje obrone z czasów I wojny światowej Kwatera Hitlera – Wilczy Szaniec w Gierłoży, Kwatera Himlera w Pozezdrzu, Kwatera OKH Mamerki oraz ine mazurskie atrakcje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.