Karpacz

Karpacz Pokoje Gościnne
58-540 Karpacz

Karpacz to miejscowość turystyczna u podnóża  Śnieżki. Karpacz noclegi  był i jest głównym kurortem polskich Karkonoszy. Najbardziej znanym zabytkiem w Karpaczu jest Kościół Wang. Skonstruowana została w Norwegii w miasteczku Vang na przełomie XII i XIII stulecia

W Karpaczu panują doskonałe warunki terenowe i pogodowe jest ośrodkiem sportów zimowych.

Noclegi Karpacz należy do najpiękniejszych  miast w Karkonoszach, znajduje się tutaj   kilkadziesiąt kilometrów szlaków turystycznych i ścieżek  świetne  warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, tory saneczkowe.

 Noclegi w centrum Karpacza z niepowtarzalnymi  widokami. Pokoje z łazienkami oraz apartament. Większość pokoi posiada balkony i tarasy. Wyjątkowy urlop w wyjątkowym miejscu – cisza, spokój, czyste, górskie powietrze, niewielka odległość od centrum miasta.

Karpacz  to śiwtna baza turystyczna  skąd można dotrzeć w szybki sposób do najpiękniejszych zakątków miasta, spotkamy tu rzesze turystów spragnionych odpoczynku. Karpacz oferuje stoki narciarskie, setki miejsc noclegowych w apartamentach, willach, pensjonatach, pokojach jak również tanie noclegi w pokojach. Walory turystyczne oraz atrakcje Karpacza powodują że z roku na rok staje się coraz popularniejszym wypoczynku.

Karpacz to idealny pomysł na wakacje panuja tu doskonałe warunki terenowe i pogodowe to świety pomysła na wypoczynek to również  raj dla miłośników zimowego sportu. Dużą atrakcją turystyczną są np kotły polodowcowe otoczone urwistymi skałami, Karpacz zaprasza spragnionych turystów na wypoczynek


Możliwość komentowania jest wyłączona.