Karpacz wczasy

Karpacz to wyjątkowo urokliwe górskieu podnóża Karkonoszy, zwanych również „górami olbrzymimi”. Miejscowość od XIX wieku ma charakter turystyczny. Największą atrakcją Karpacza, którą zawdzięczamy Norwegom, jest drewniany kościółek Wang, świątynia została zbudowana w Norwegii, a gdy przeznaczono ją do rozbiórki, zakupił ją Ferdynand  Wilhelm IV, książę Pruski. Można uprawiać mnóstwo sportów i można oddać się turystyce górskiej.W pobliżu jest węzeł szlaków turystycznych który umożliwia sprawne i bezpieczne zwiedzanie gór.

Karpacz pokoje położone jest w malowniczej okolicy u podnóża Śnieżki, dysponuje wieleoma miejscami noclegowymi  w komfortowych pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Karpacz tanie noclegi stwarza idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Wspaniała atmosfera oraz bliskość przyrody gwarantują spokojny sen.

Śnieżka to najwyższy szczyt (1602 m n.p.m.) Sudetów i Czech, piramida pokryta jest rumowiskiem skalnym- gołoborze. Wznosząca się ponad 200 m nad okoliczne grzbiety Śnieżka posiada niezwykle surowy klimat. Na wierzchołku znajduje się wzniesiona w latach 1665-1681 barokowa kaplica pod wezwaniem św. Wawrzyńca,

Noclegi w centrum Katrpacz znajduje się w sezonie letnim tor saneczkowy, natomiast w sezonie zimowym wyciągi orczykowe. Ponadto w Karpaczu znajduje się wiele obiektów rekreacyjno – sportowych:
Zapewniamy miłą, swobodną atmosferę.  Podłogi świerkowe, naturalne, żadnych wykładzin. Resztę po prostu oceń sam. Mamy nadzieję, a nawet wiemy, że będzie się Państwu podobało i jeszcze do nas wrócicie, jak większość naszych klientów.
Pensjonat w samym centrum Karpacza w cichym i spokojnym miejscu na niewielkiej gorce

Karpacz noclegi tanio, Pensjonat Karpacz, Karpacz tanie noclegi, Karpacz pokoje

Możliwość komentowania jest wyłączona.