Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny noclegi w powiecie puławskim, nad Wisłą. Historycznie położony jest w Małopolsce. Jest siedzibą władz miejsko-wiejskiej gminy Kazimierz Dolny.

Noclegi  w sercu Kazimierza Dolnego blisko  od Rynku, w pięknym miejscu przy ulicy Senatorskiej , wśród nadwiślańskiej zieleni,

Noclegi Kazimierz Dolny Oferuje:
– komfortowe pokoje
-eleganckie apartamenty
-parking,
-wypoczynek w ogrodzie,
-altanę,
-internet WI-FI

Kazimierz Dolny położony  nad wodą, pod lasem czyni je idealnym miejscem wypoczynku nie tylko dla wędkarzy, ale i dla rodzin z dziećmi. Rozległy teren ogrodu sprzyja wypoczynkowi – z wędką, z książką lub przy grillu.

Noclegi w Kazimierzu Dolnym to idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek z dziećmi, jak i biznesowe spotkania,  piękny ogród na skarpie oraz bliskość wszystkich zabytków miasteczka, sprawiają, że można tu odpocząć.

Kazimierz Dolny  jest idealnym miejscem do organizacji grup zorganizowanych  kompleksowe usługi

Noclegi położone jest w Kazimierzu Dolnym blisko  od Rynku w, w cichej, spokojnej okolicy, wśród malowniczych wąwozów i pól, z których dobiegają oszalałe z radości odgłosy ptactwa. Okolica otoczona jest siatką szlaków turystycznych , wiosną i latem skąpanych w zieleni, tonących w słońcu i zapachach ziół.

Kazimierz Dolny Pokoje Gościnne Na Górach

24-120 Kazimierz Dolny
Wygodne, duże i ogrzewane pokoje 2-4 osobowe, pokój z łazienką. Wszystkie wyposażone w TV, radio i naczynia. Do Państwa dyspozycji jest również lodówka. Oddzielne wejście dla gości.


Możliwość komentowania jest wyłączona.