Miejsce idealne na wypoczynek

Biały Dunajec kwatery to niewielka miejscowość znajdująca się w województwie małopolskim, która zamieszkiwana jest przez około 4200 osób. Pomimo iż Biały Dunajec został zdominowany przez rzekę o tej samej nazwie posiada niepowtarzalne krajobrazy, które czynią miejscowość niezwykle malowniczą. Historia tego fantastycznego obszaru jest bardzo ciekawa i przyciąga do siebie miłośników kultury i sztuki.

Swoją popularność Biały Dunajec zawdzięcza Termą Podhalańskim, które są idealnym miejscem szczególnie dla dzieci jak również osób wycieńczonych po dni pełnym wrażeń. Bliska odległość, zaledwie 7km od Zakopanego jest dodatkowym atutem tej bajecznej miejscowości. Miłośnicy białego szaleństwa a szczególnie narciarstwa oraz snowboardu z Białego Dunajca dostaną się szybko do znanych miejscowości narciarskich. Dużą popularnością cieszą się także miejscowości w których chętnie rezerwowane są: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska oraz Mały Cichy.

Biały Dunajec jest także idealnym miejscem dla miłośników wędkarstwa. Rzeka, która zdominowała ten niezwykły obszar obfituje w Pstrągi. Osoby lubiące aktywny wypoczynek nie będą się tu nudzić. Dzięki dobrej komunikacji miejskiej bez problemu dotrzemy do szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego, w którym odbędziemy liczne, piesze wędrówki.


Możliwość komentowania jest wyłączona.