Park Hotelu

Szczecin
ul. Plantowa 1
70-527 Szczecin

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane pokoje dwu- i jednoosobowe oraz apartament.. Każdy pokój wyposażony jest w komfortowe łóżka, mini bar, sejf, telewizję satelitarną, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu.  Pozwala to w pełni cieszyć się niezwykłą atmosferą hotelu, położonego w samym sercu miejskiego parku.

Restauracji Park Hotelu nie obce są tradycje kulinarne wielu regionów świata. Do Państwa wyboru oddajemy kilkadziesiąt zróżnicowanych dań i szeroki wachlarz wybornych win. Nad kompozycją naszego menu i wykwintnym smakiem potraw czuwa szef kuchni Mariusz Siwak, wybitny znawca smaków i aromatów, uczestnik Kulinarnych Mistrzostw Świata. Wyśmienita kuchnia zdobyła szereg wyróżnień w konkursach kulinarnych, a także uznanie smakoszy z całego świata.

Położenie Park Hotelu w samym środku miejskiego parku i czarująca atmosfera obiektu sprzyjają organizowaniu przyjęć weselnych, komunijnych, a takze spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, wernisaży oraz kolacji w gronie przyjaciół.

W miesiącach letnich polecamy degustację niezwykłej ciszy i spokoju w samym środku miasta w naszym patio Pod Kasztanem. W ciepłe letnie wieczory, wśród kwitnących hortensji i płonących świec spędzić można naprawdę miłe chwile

Biznes i przyjemność

Do dyspozycji Gości biznesowych oddajemy dwie wielofunkcyjne, klimatyzowane sale z nowoczesnymi rozwiązaniami audiowizualnymi, bezprzewodowym dostępem do szybkiego Internetu i możliwością całkowitego zaciemnienia. Każdą salę aranżujemy według życzeń.

Nasze miejsca spotkań

Największa z sal przeznaczona jest do prowadzenia konferencji i nowoczesnych szkoleń. Multimedialnie wyposażona i klimatyzowana aula z widokiem na park z powodzeniem pomieścić może do 130 osób.

Więcej niż biznes

Nasze sale aranżujemy także na inne okazje i spotkania. Świetnie nadają się one na imprezy okolicznościowe – bankiety, wesela, komunie oraz spotkania z przyjaciółmi.

Basen & SPA

Zapraszamy do naszego komfortowego i urokliwego SPA. Do dyspozycji Gości oddajemy kryty basen z przeciwprądem i hydromasażem, jacuzzi, łaźnię parową z fantastyczną aromaterapią, saunę suchą, podgrzewane leżanki oraz beczkę z zimną wodą.


Możliwość komentowania jest wyłączona.