Noclegi w Szklarskiej Porębie!

Co warto wiedzieć o Szklarskiej Porębie?


Szklarska Poręba miasto pod Szrenicą, pomiędzy Karkonoszami i Górami Izerskimi. Wypoczywając w Szklarskiej Porębie można wędrować, jeździć na rowerze, uprawiać narciarstwo zjazdowe i biegowe. Szklarska Poręba to miejscowość w okolicy której spotykają się dwa pasma górskie – Góry Izerskie i Karkonosze, nieopodal granicy z Republiką Czeską. Liczne atrakcje oraz dodatkowa bliskość Czach sprawiają, że turyści bardzo chętnie wybierają się tutaj na wakacyjny czy zimowy wypoczynek. Może dlatego, że tutejsze warunki klimatyczne są porównywalne to alpejskich .

Miejscowość położona jest dodatkowo u stóp Szrenicy – wierzchołka w Karkonoszach – jaki góruje nad okolicą. W okolicy zlokalizowane są również dwa wysokie, wodospady karkonoskie Kamieńczyka oraz Szklarki – częste cele wycieczek urlopowiczów zwiedzających i wybierających Szklarska Poręba noclegi.

Będąc w Szklarskiej Porębie warto odwiedzić jeszcze: Łabski Szczyt, Chatkę Górzystów, Halę Szrenicką, Krucze Skały, Rodzinny Park Rozrywki Esplanada, Park Dinozaurów, Starą Chatę Walońską, Park Linowy Trollandia czy Wlastimilówkę – Dom Wlastimila Hofmana

Warto wybrać się na spacer po samej Szklarskiej Porębie, można odnaleźć sporo interesujących i całkiem ładnych budynków i budyneczków. . Ale warto zapuścić się głębiej. Jest przecież Chata Walońska, gdzie znajdziecie sale pełne minerałów oraz opowieści o Duchu Gór. Jest również Wlastimilówka, czyli dom malarza Wlastimila Hofmana. Szklarska Poręba noclegi centrum to idealne miejsce do zwiedzania miasta.

Jakie noclegi w Szklarskiej Porębie wybrać?

Serdecznie zaprasza do swoich willi, pensjonatów, apartamentów, ośrodków wypoczynkowych, hoteli czy kwater prywatnych położonej w Szklarskiej Porębie blisko wyciągu na Szrenicę i blisko centrum miasta.  Oferuje pobyt w pokojach 2, 3, 4-osobowych. Pokoje z łazienkami, wyposażone w TV Sat, Internet. W każdym pokoju czajnik. Dodatkowo w pełni wyposażoną kuchnię oraz  jadalnię . Parking przy obiekcie bezpłatny. Na ogrodzie znajduje się basen letni, grill, huśtawki dla dzieci.  Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z sauny. Dla maluszków łóżeczko oraz krzesełko na jadalni, nosidełko. 

  • wyciąg na Szrenicę
  • centrum
  • restauracje
  • wodospad
  • góry

Możliwość komentowania jest wyłączona.