Zamojskie Spotkania z Fantastyką

Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to coroczna, odbywająca się w jeden z wrześniowych weekendów impreza organizowana przez nas, czyli Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury Dom Kultury i Urzędu Miasta Zamość. Roztocze noclegi zaprasza.

Podstawowe informacje o konwencie:

Czas:  19-21 września 2014r.

Akredytacja:
Jak z roku poprzednim: pełna, czyli trzydniowa akredytacja ZSzeFu to koszt 15zł.

Cennik za poszczególne dni konwentu przedstawia się następująco:
piątek (19 września) – 5zł
sobota (20 września) – 10zł
niedziela (21 września) – 5zł

Miejsce:
W tym roku na Zamojskie Spotkania z Fantastyką zapraszamy do budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu przy ul. Sienkiewicza 22a (tuż obok Browaru Zamość).

Do konwentu zostały jeszcze co prawda niecałe 2 miesiące, ale pierwsze prace nad tegorocznym konwentem rozpoczęły się już bardzo dawno. Czas najwyższy zacząć informować Was o postępach w przygotowaniach i o naszych planach na ZSzeF 2014. Już niedługo pojawią wzmianki o pierwszych sponsorach i patronach medialnych, zapowiedzi konkursów i więcej szczegółów co do samej imprezy, ale najpierw: konwencja.

Motywem przewodnim 12. ZSzeFu będzie: dobro vs zło.
Więcej informacji na stronie: http://konwent.zskcs.info/

IV edycja konkursu literackiego „Nadszaniec Fantastyki”

A w oczekiwaniu na Zamojskie Spotkania z Fantastyką zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki do konkursu literackiego „Nadszaniec Fantastyki”.
Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” ogłasza już czwartą edycję ogólnopolskiego konkursu literackiego „Nadszaniec Fantastyki”.

Tak jak historyczne nadszańce były kiedyś częścią fortyfikacji broniącej miasto przed najeźdźcami, tak nasz konkurs ma umacniać i wspomagać debiutantów pióra, którzy upodobali sobie fantastykę. Główną nagrodą w konkursie jest publikacja zwycięskiej pracy w Gazecie Zamojskiej i informatorach konwentowych 12. ZSzeFu, a także literacki puchar Czerwonego Smoka. Jednak to nie jedyne nagrody! Uczestnicy konkursu mogą liczyć także na pakiety książkowe oraz inne nagrody rzeczowe. Zwycięzca konkursu otrzyma od nas również zwolnienie z kosztów akredytacji na konwencie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.